Weź udział

Pomóż w badaniach

Nasze badania mogą nie mieć bezpośredniego wpływu na
polepszenie pamięci wśród uczestników, ale będą pomagać innym pacjentom w przyszłości. Mając wiedzę z wyników naszych badan mamy nadzieje wynaleźć nowe terapie stymulacji do leczenia deficytów pamięci i innych funkcji umysłu takich jak uwaga, nastrój czy świadomość. Twój udział w tych badaniach może mieć realny wpływ na życia pacjentów cierpiących na choroby mózgu począwszy od różnego rodzaju demencji a skończywszy na traumatycznych urazach mózgu.
Twój udział ma znaczenie!
Udział w tych badaniach nie wpłynie na opiekę medyczna uczestników w żaden sposób. Jednak może dostarczyć dodatkowych informacji o pacjentach, które będą mogli być wykorzystane dla celów klinicznych w razie potrzeby. Na przykład korzystanie z nowych elektrod daje większa precyzje pomiarów i stymulacji od klinicznie dostępnej technologii. Potrzeby pacjentów są zawsze na pierwszym miejscu.
Dziękujemy z całego serca za zaangażowanie się w te badania poprzez udział w nich lub ich wsparcie i promocje.

Wspomóż przyszłych naukowców

Prawdopodobnie nie rozwiążemy do końca problemu chorób mózgu w trakcie naszego życia. Musimy zainspirować, wyszkolić i wspomóc nowa generacje naukowców, którzy będą kontynuowali nasza misje. Naszym modelowym przykładem jest stypendium naukowe Prezydenta Miasta Gdańska im. G. D. Fahrenheita zainicjowane w III Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku (Szkoła z Matura Międzynarodowa numer 1309) żeby umożliwić absolwentom edukacje na najlepszych światowych uniwersytetach. Więcej informacji o stypendiach Fahrenheita i jego laureatach  znajdziesz na stronie miasta oraz na stronie Gdańskiego Stowarzyszenia Stypendystów Fahrenheita.

Możesz także pomoc młodym naukowcom w Polsce przez wsparcie rożnych inicjatyw Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej.

Daj nadzieje

W przypadkach gdzie medycna nie moze wiecej pomoc jest zawsze nadzieja w ofiarnej milosci naszego Boga. Wiele cudownych uzdrowien dzialo sie na przelomie wiekow i dzieja sie teraz. Dowiedz sie wiecej odwiedzajac ksiegarnie internetowa n.p. ‚Mocni w Duchu’ w Lodzi lub ‚Milosc i Milosierdzie Jezusa pod Czestochowa.

Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto we Mnie wierzy, będzie także dokonywał tych dzieł, których Ja dokonuję,
owszem, i większe od tych uczyni, bo Ja idę do Ojca.
A o cokolwiek prosić będziecie w imię moje, to uczynię, aby Ojciec był otoczony chwałą w Synu.
O cokolwiek prosić mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnię.

Jan 14:12-14